КультПарк. Латинська Америка

КультПарк. Латинська Америка — Фото A3 iyul 1

«Культ.Парк» – цикл нових культурно-масових заходів парку Горького. Складається він зі свят, кожне з яких присвячене різним регіонам світу. «КультПарк» покликаний познайомити харків’ян з мистецтвом, традиціями, звичаями країн, з якими контактує Харків.
1 липня відбудеться свято «КультПарк. Латинська Америка”. Воно презентує країни і народи Карибського басейну. Всі бажаючі зможуть познайомитися з запальними танцями, навчитися танцювати і взяти участь в масовому танці «руеда де Касіно». На свято приїдуть представники шкіл сальси з Харкова та інших міст України. Ми очікуємо, що на Головну площу вийдуть 300 пар і представлять найпопулярніші напрямки латиноамериканських танців.
Розпочнеться свято о 15.00 масштабним «Grande salsa show». Окрім яскравих виступів пройдуть танцювальні майстер-класи для всіх бажаючих. О шостій вечора відбудеться масовий танець «rueda de casina» – особливий різновид сальси, в якій пари танцюють в колі, злагоджено виконуючи певні фігури і змінюючи партнерів по колу. У цьому грандіозному танці планується участь декількох сотень людей.
Будуть обрані король і королева в п’яти видах латиноамериканських танців: сальса, зук, Кізомба, бачата, реггетон. Учасники конкурсу будуть представляти різні школи танців на Головній сцені парку. Переможці отримають призи від парку Горького і подарунки від партнерів свята.
О 20.00 відбудеться запальне шоу ансамблю «Dislocados» Ця популярна група включає 9 професійних музикантів і вокалістів. Артисти подарують гостям свята справжній коктейль приголомшливих латиноамериканських ритмів і джазових мелодій.

Поделиться с друзьями