КультПарк. Азія 2017

КультПарк. Азія 2017 — Фото 081 8

23 вересня в парку Горького відбудеться традиційне свято «Культ.Парк. Азія », присвячений екзотичної культури країн Далекого Сходу і Південно-Східної Азії. Будуть представлені звичаї і культура В’єтнаму, Китаю, Індії, Південної Кореї і Японії.
Китайську Народну Республіку презентують студенти і викладачі Інституту Конфуція при ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Гостям парку покажуть традиційні танці, вокальні номери, які бажають візьмуть участь в китайської чайної церемонії, поміряють народний костюм, повчаться малювати ієрогліфи. Відкриє вистава танець китайського дракона.
З культурою В’єтнаму гостей свята познайомлять члени в’єтнамської громади Харкова. А республіку Корея представлять аматорські колективи в стилі «к-рор». Пройде майстер-клас з корейської каліграфії, відкрите заняття з гри «Бадук».
Професор Томохіса Хігучі (Японія) проведе майстер-клас з написання японських ієрогліфів, представники Української федерації Го навчать грати в цю відому японську гру. Представлять свою країну студенти Індійського культурного центру ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

В цей же день любителі лицарів і середньовічної культури зможуть взяти участь у фестивалі «Битва клубів | Харків-2017 ».
На Головній сцені парку відбудеться турнір з Історичного Середньовічному Бою в форматі дуелей і масових поєдинків 5 на 5. У ньому беруть участь бійці з Харкова, Києва, Чернівців, Сум, Запоріжжя, Дніпра і Миколаєва. На алеї у Розважального центру пройде турнір зі стрільби з традиційного лука та відкрите заняття для всіх бажаючих. Тут же розміститься майданчик для лицарських боїв на м’якому спорядженні для дітей.
Пройде ярмарок ремесел, презентація лицарських обладунків та зброї, показ середньовічної моди. Завершить свято виступ фолк-рок групи «Свентояр».

Поделиться с друзьями