Китайці разом з харків’янами посадили дерево дружби

Китайці разом з харків'янами посадили дерево дружби — Фото 125741 DSC 8293

У парку Горького з’явилося дерево дружби між Харковом і Цзінанем. На честь десятиліття побратимських відносин між містами перший віце-мер Ігор Терехов і представники китайського міста-побратима посадили кулястий клен на Алеї Дружби.

«Це вже традиційний захід, який вже став доброю традицією для міста Харкова, для його побратимів. Висадка дерева дружби. Я сказав нашим китайським колегам, що воно буде рости і розвиватися так само, як росте і розвивається наше братство, ростуть і розвиваються відносини між нашими містами. І це дуже важливо, тому що це символ нашої співпраці »- заявив Ігор Терехов.

Після висадки Дерева Дружби для китайської делегації провели екскурсію по парку. Іноземні гості відзначили не тільки його красу, а й чистоту. «Утримувати в чистоті такий великий парк відпочинку – це кропітка праця, яка коштує чималих зусиль. Я побував у багатьох парках розваг світу, мені є з чим порівняти. Вашій парку ми ставимо «відмінно» – зазначив заступник директора Департаменту фінансів міста Цзинань Ван Юн.

Нагадаємо, Дерева Дружби висаджуються у Французькому парку, у атракціону «Французька карусель». Раніше були висаджені дерева Цинциннаті (США), Нюрнберга (ФРН), дерево українсько-польської дружби.

Поделиться с друзьями