Гуляння на Масляну

Гуляння на Масляну — Фото jpg

В цьому році святкувати Масляну в парку Горького будуть 17-18 лютого. Запрошуємо всіх взяти участь в грандіозних проводах зими і зустрічі весни. Наших гостей чекають веселі народні гуляння з конкурсами, забавами, піснями і танцями! Звичайно, не обійдеться без традиційних млинців, які будуть пекти на масляного ярмарку.

Свято відбудеться на Центральній площі, де розміститься стовп з подарунками, колода для битви на мішках і велике опудало Марени. Ряджені пригощатимуть всіх охочих бубликами за пісню, танець або вірш. О 16.00 та о 18.00 пройдуть розважальні програми з народними конкурсами. Можна буде битися на мішках, перетягувати канат, вичавлювати пудову гирю, стрибати в мішках, є млинці на швидкість. О 18.00 розпочнеться Масляний забава «Крижаний стовп». Найспритнішим і сильним потрібно піднятися на семиметрову висоту щоб добути один з десяти призів. Учасники можуть отримати традиційні призи для Масляної: ковбаси, взуття, напої, порося, курка, бублики.

На Головній сцені виступлять фольклорні колективи «Весна», «Слобожани», «Талица», «Сварожічі», групи «3 + 2», «Євшан зілля», «Люїс Керол». У неділю в 20-00 почнеться церемонія проводів зими і спалення Марени за участю вогняного шоу «Пантера». Свято продовжиться запальною дискотекою в народному стилі.

Призи та подарунки для свята надали наші друзі і партнери: ТМ «Бісквіт-шоколад», мережа кінотеатрів «Планета кіно», аквапарк «Джунглі», кінотеатр «Парк», ресторація «Перец’» і веранда «Сіль», театр «Мадригал», дзеркальний лабіринт «Луксор», «Чудо-парк», 7-D кіно.

 

Поделиться с друзьями