Фольклорний фестиваль “Пасхальні візерунки”

Фольклорний фестиваль "Пасхальні візерунки" — Фото Pasha

Традиційне свято Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького – фольклорний фестиваль «Пасхальні візерунки», відбудеться в неділю, 16 квітня. Наших гостей чекають виступи народних колективів, майстер-класи з ремесел, тематичні ігри та конкурси.
Так, на території ігрового комплексу “Лігво Біллі Кіда” пройде гра “Полювання на лисиць”. Дітям потрібно вполювати лисицю, яка хоче переловити усіх Великодніх кроликів. Кожен учасник отримає гвинтівку для гри в лазертаг. У гравців буде по 100 пострілів, в кінці гри кожна дитина отримає невеликий великодній сувенір. Вартість участі – 30 грн.
На Центральній алеї пройдуть майстер-класи з виготовлення писанок, дітей навчать робити великодніх голубок. Створені своїми руками прикраси гості можуть взяти з собою, а можуть повісити на Великоднє дерево, яке розміститься на Центральній алеї парку. На нього ж можна буде закріпити власноруч зроблені вироби на пасхальну тематику.
Опівдні розпочнеться квест “Погоня за писанками”. У затишних місцях парку Горького будуть заховані розмальовані яйця. Діти будуть шукати їх і обмінювати на великодні паски! Обміняти яскраві знахідки на подарунки можна буде у Великодніх зайців, які гуляють в парку.
У сценічного майданчика «Дикий Захід» буде організована фотозоні «Будиночок Пасхального кролика». Тут пройдуть гонки писанок, веселі естафети, конкурси. Гості парку зможуть пройти лабіринт з ялинок, сфотографуватися з Великоднім кроликом, взяти участь в конкурсі талантів. Народні конкурси пройдуть і біля Головної сцени. Призи надали наші партнери: TM “MiLiLook”, дельфінарій «Немо», мережа кінотеатрів «Планета кіно», дзеркальний лабіринт «Луксор», квести в реальності «Questoria», 7D кіно, Чудо-парк.
На честь Воскресіння Христового відбудеться великий концерт. Перед гостями фестивалю виступлять народні колективи міста, хори Харківської єпархії УПЦ, пройде лялькову виставу.
Увечері на Головній сцені пройде онлайн-трансляція вокального шоу «Голос країни». На великому екрані можна буде стежити за виступами конкурсантів і підтримати харків’ян.

 

Поделиться с друзьями