Фольклорний фестиваль “На Івана Купайла”

Фольклорний фестиваль "На Івана Купайла" — Фото 5

У суботу, 8 липня в парку Горького відсвяткують один з найфантастичніших свят літа – Івана Купала. Наших гостей чекають виступи фольклорних ансамблів, колективів, народні конкурси та безліч традиційних звичаїв.
Так, всі бажаючі зможуть спробувати щастя в пошуках цвіту папороті. За народними повір’ями, ця квітка володіє чарівною силою. У нашому парку з’являться 7 кольорів папороті, які обов’язково принесуть своєму власникові щастя і удачу!
Може посміхнуться Фортуна і тим, хто приїде в парк в національних костюмах (не обов’язково українських). Серед них ми виберемо найяскравіші і колоритні і нагородимо їх власників призами.
Середньовічна площа перетвориться на купальське містечко. У атракціону «Автодром» розміститься сінник з луговий травою. Тут можна буде сплести купальський вінок. Заповітні бажання здійсняться у тих, хто пов’яже кольорову стрічку на Купальське дерево. Але щоб зробити це, потрібно пройти по справжньому лабіринту з сіна!
На Центральній алеї розміститься ярмарок товарів ручної роботи. Працюватимуть майстер-класи з гончарного ремесла, глиняним свистульки, лялька-мотанка. Танцюристи трайбл клану «Шакті» станцюють під ритм ударних інструментів.
На Головній сцені купальську програму представлять фольклорні ансамблі «3 + 2», «Талица», «Рута». Відбудеться концерт кавер групи «Л’юїс Керол» і тематичне вогняне шоу. Виграти призи та подарунки можна буде під час фольклорних конкурсів. Учасникам належить перетягувати канат, бігати з коромислом, вичавлювати гирю і битися мішками на колоді.
О 21.15 розпочнуться традиційні стрибки через вогонь. Наші предки вірили, що купальське полум’я очищає стрибаючих, пари стрибали через вогонь щоб весь рік бути разом. У 22-00 всі учасники свята купальським ходою вирушать до Озера. Тут під народні пісні і мелодії, бажаючі зможуть пустити по воді вінки з різнотрав’я.

 

Поделиться с друзьями