Фольклорне свято “Купальські веселощі”

Фольклорне свято "Купальські веселощі" — Фото DSC 1541 1

Найказковіше, атмосферне і романтичне свято літа – Івана Купала – відзначатимуть у парку Горького 6,7 і 8 липня. Вечір напередодні свята ознаменується виступом етно групи «Цімбандо» в альтанці на Озері, концертом фольк групи «Євшан зілля» на Головній сцені парку.

У суботу, 7 липня всіх гостей чекають фольклорні виступи, народні майстер-класи, веселі конкурси, зачаровують танці і, звичайно, стрибки через багаття і запуск вінків.

Всі бажаючі зможуть спробувати щастя в пошуках цвіту папороті. За народними повір’ями, ця квітка володіє чарівною силою. 7 липня в нашому парку з’являться 7 кольорів папороті, які обов’язково принесуть своєму власникові щастя і удачу! Знайшов чарівну квітку зможе обміняти його на Головній сцені на призи від наших партнерів: мережі кінотеатрів «Планета кіно», дельфінарію «Немо», аквапарку «Джунглі», дзеркального лабіринту «Луксор», мотузкового парку «S-park», 7-D кіно , Чудо-парку, кінотеатру «Парк».

На Центральній площі розміститься фотозоні з Купальських деревом, сінник, де можна буде сплести купальський вінок. Дітям до вподоби доведеться заплутаний лабіринт із сіна.

Відкриє свято гала концерт учасників обласного фестивалю «Слобожанські передзвони». Купальську програму представлять фольклорний ансамбль «3 + 2», група «Л’юїс Керол». Виграти призи та подарунки можна буде під час конкурсних програм «Купальський хоровод».

О 20.00 святкова хода з Купальських деревом на чолі відправиться на Кострова майданчик. У цьому році вона розміститься відразу за Озером, у роллердрома. Там учасників свята чекають народні забави, виступ трайбл клану «Шакті», вогняне шоу.

О 21.30 розпочнуться традиційні стрибки через вогонь. Вважається, що купальське полум’я очищає стрибали і пов’язує пари закоханих. У 22-00 учасники свята попрямують до Озера, де вже буде проходити фольклорне виступ. Після чарівного народного танцю всі бажаючі опустять в воду купальські вінки.

В Неділя 8 липня продовжаться виступи творчих колективів, пройдуть дитячі розважальні програми, народні конкурси з призами від партнерів свята, майстер-класи. Ті, хто не встиг сплести собі купальський вінок напередодні – зможуть зробити це на Центральній площі. Святковий вечір завершить молодіжна дискотека в народному стилі.

 

Поделиться с друзьями