Фестиваль “Вклонімося великим тим рокам!”

Фестиваль "Вклонімося великим тим рокам!" — Фото 9mayУ понеділок, 8 травня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відбудеться святкування Дня пам’яті і примирення.

Об 11.00 в Ретро-парку вшанують пам’ять полеглих у війнах. На Клумбі Пам’яті будуть посіяні червоні маки. Взяти участь в акції зможуть усі бажаючі. Після, квіти і пряні трави будуть висаджені на ранчо Біллі Кіда.

На Головній сцені відбудуться виступи струнних ансамблів, колективів класичної музики. У Французькому парку звучатиме мелодії та пісні воєнних років.

У Березовому гаю у Канатній дороги пройдуть майстер-класи «Поштовий голуб» і «Лист ветеранові». Тут же о 20.00 всі бажаючі зможуть подивитися легендарний фільм «У бій йдуть одні старики».

9 травня в нашому парку пройде традиційний фестиваль музично-театральний “Вклонімося великим тим рокам!”. В Ретро-парку, у Французькому парку і на Головній сцені пройдуть святкові концерти за участю вокальних, танцювальних, циркових артистів.

На Центральній алеї пройде майстер-клас по виготовленню з тканини червоних маків. У 18-00 від Головного входу до Колеса огляду пройде парад оркестрів.

У Березовому гаю у Канатній дороги розміститься жива військова панорама «Привал». Бійці буде перев’язувати рани, чистити амуніцію, варити кашу, слухати пісні на патефон. Діти зможуть пройти смугу перешкод, послухати розповіді. У 20-00 тут же відбудеться показ кіно під відкритим небом. Для гостей парку буде демонструватися художній фільм «У бій йдуть одні старики».

В Ретро-парку виступлять оркестри міських музичних шкіл, оркестр НАУ “ХАІ”. Відбудеться концерт Яни Ващук, хор “Слобожани” і танцювальна програма.

На Головній сцені парку виступлять дитячий театр «Діти майбутнього», оркестр Академії Національної гвардії України, пройде концерт заслуженої артистки України Вікторії Вєннікова і ВІА «Бульвар». Святкове шоу представить продюсерський центр «Соняшник фест» і група «Л’юїс Керол».

 

Поделиться с друзьями