Фестиваль іграшок 2017

Фестиваль іграшок 2017 — Фото s 236 2

У неділю, 24 вересня в парку Горького відбудеться Фестиваль іграшок. Свято, присвячене дитячим захопленням і хобі, почнеться з 12 ранку і триватиме до самого вечора. Гостей парку чекають захоплюючі майстер-класи з виготовлення іграшок, гонки машинок, корабликів, великий ляльковий парад і феєричне шоу на Головній сцені.
Кожна дитина може взяти участь в Ярмарку іграшок. Для цього йому досить підібрати будинку іграшки, якими він не грає і приїхати з ними в парк Горького. Ярмарок іграшок стартує на Центральній алеї в 13.00 і триватиме до 18.00. За спеціальними столами аніматори розмістять кожного маленького учасника. Діти за своїм бажанням можуть продавати іграшки, обмінюватися з іншими, дарувати. Місце за столом надається на одну годину.
Відбудуться змагання з перегонів улюблених іграшок. На Центральній алеї пройдуть заїзди радіокерованих машинок, змагання в запуску літачків на дальність.
Бажають своїми руками зроблять улюблену іграшку. Майстер-класи з м’яких іграшок, конструювання пройдуть на Центральній алеї. А на території ігрового комплексу «Лігво Біллі Кіда» відбудеться майстер-клас з виготовлення корабликів.
Представники дитячих будинків, інтернатів для дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, отримають сертифікати акції «Посади дерево». Уже чотири роки завдяки учасникам акції, такі діти отримали можливість кататися на атракціонах парку.
О 17.00 по алеї пройде грандіозне лялькове хода за участю величезних персонажів, ходулістів, циркових артистів. Святкова колона пройде до Головній сцені, де почнеться казковий спектакль «Ярмарок чудес» театру «Мадригал».

Поделиться с друзьями