Фестиваль фарб “HoliPark 2017”

Фестиваль фарб "HoliPark 2017" — Фото 04 aprel 2017 partnery

У неділю, 30 квітня, Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького проводить Фестиваль фарб «HoliPark 2017». Це свято присвячене яскравою і екзотичної культури Індії.

Гості фестивалю можуть придбати пакети з фарбами і обсипати інших на Середньовічної площі парку. Індійці вважають, що чим більше фарби потрапить на людину, тим щасливішою вона буде в майбутньому році. Увечері біля Головної сцени відбудеться феєрверк фарби, коли всі учасники «HoliPark 2017» одночасно підкинуть вгору повні пригорщі кольорового порошку.

На Центральній алеї парку проходять тематичні майстер-класи, які бажають вчаться надягати сарі і індійський тюрбан. Майстри мехенди малюють традиційні візерунки на тілі, аквагрімери наносять прапори України і Індії на щоки і руки гостей.

В рамках проектів проходять творчі виступи, майстер-класи з традиційних ремесел, народних ігор. Організовуються тематичні виставки предметів мистецтва, фотовиставки, інші активності, що характеризують країни-учасники.

Наші партнери:

Фестиваль фарб "HoliPark 2017" — Фото Holifest logotypesФестиваль фарб "HoliPark 2017" — Фото logo tsentrФестиваль фарб "HoliPark 2017" — Фото HNUФестиваль фарб "HoliPark 2017" — Фото bobtrade

Поделиться с друзьями