Відкриття “Європейського містечка” у парку

Відкриття "Європейського містечка" у парку — Фото 518ba16a1c088

25 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім. М.Горького з нагоди святкування Днів Європи в Харківській області урочисто відкрилося “Європейське містечко”. У церемонії відкриття взяли участь представники Генерального консульства Республіки Польща в Харкові, Генерального консульства Російської Федерації в Харкові, керівництво місцевих органів влади та громадськості.

Відкриттю передував парад представників євроклубів Харківщини.

У Европейському містечку всі бажаючі могли детальніше дізнатися про традиції, звичаї та культуру різних європейських країн, познакомітья з презентаціями національних спільнот (Харківського товариства польської культури, Харківського міського товариства греків “Геліос”, культурно-просвітницького центру “Будинок Нюрнберга”, Французького інституту в Харкові , Національного товариства “Полонія”).

Відбулася виставка плакатів і фотографій, організована за сприянням дипломатичних місій Чехії, Німеччини, Росії, Вірменії, Польщі, Франції, Словенії.

У Дитячому парку “Європейську казку” польською, українською, російською мовами розповів генконсул Польщі у Харкові Ян Гранат і співробітники Генконсульства. Відбувся концерт “Подорож Європою”, для старшокласників — квест на європейську тематику, у парку пройшли вікторини, конкурси малюнків крейдою, спортивні змагання.

Поделиться с друзьями