Дитяче спортивне свято “Змагання патріотів”

Дитяче спортивне свято "Змагання патріотів" — Фото img sm 0021 1

З 28 червня по 1 липня в честь Дня Конституції у парку Горького пройде веселий спортивне свято для дітей «Змагання патріотів». У змаганнях беруть участь команди дітей від 7 до 12 років. Під керівництвом аніматора діти пробіжать по парку, виконуючи різноманітні завдання на вправність, влучність, вправність і командну роботу. Для цього потрібно зібратися компанією з 6 чоловік у Лігва Біллі Кіда. Тут буде проходити реєстрація учасників. Раз в 15 хвилин на маршрут Патріотів відправлятиметься чергова команда.
Серед завдань, які треба буде пройти дітям – нова дворівнева Смуга перешкод в стилі «вестерн». Цей атракціон відкриється до цих свят і буде працювати на постійній основі.
Спортивні змагання триватимуть усі святкові дні. Реєстрація команд відбудеться з 12-00 до 16-30. А в 18-00 на сцені Лігва Біллі Кіда відбудеться нагородження переможців. Трійка лідерів, які завершили маршрут швидше за інших, отримають призи від наших друзів і партнерів: дельфінарію «Немо», мотузкового парку «S-park», мережі кінотеатрів «Планета кіно», дзеркального лабіринту «Луксор».
Для малюків у святкові дні пройдуть інтерактивні програми на Головній сцені, дискотеки з ростовими ляльками, майстер-класи на Центральній алеї.
На Головній сцені парку виступлять інструментальні колективу, кавер групи, народні колективи та ансамблі. Щовечора завершить молодіжна дискотека.

Поделиться с друзьями