Діти будуть полювати на зомбі і вимагати солодощі

Діти будуть полювати на зомбі і вимагати солодощі — Фото DSC 6129DSC 6129

Традиційний фестиваль «ZombieFest» відбудеться в парку Горького 28 жовтня і припаде до душі як дорослим, так і дітям.  Малеча візьме участь у конкурсі костюмів і забавних конкурсах «Little Zombie» на Головній сцені, своїми руками зроблять павучка.

Ті, хто приїде до нас в карнавальних костюмах зможуть отримати цукерки в акції «Життя або частування». Дітям потрібно відшукати в парку атракціони, прикрашені вирізаними гарбузами і сказати співробітникові пароль «Життя або частування». Наш співробітник оцінить костюм і винагородить дитини солодощами.

Всі вихідні в ігровому комплексі «Лігво Біллі Кіда» буде проходити інтерактивна гра “Полювання на зомбі”. Кожен учасник гри отримує лазертаг рушницю з 50 пострілами. Хлопцям належить відшукати на ранчо «зомбі» і влучними пострілами знищити його. Вартість гри становитиме 25 гривень (квитки купуються в касах парку).

Конкурсна програма «Little Zombie» на Головній сцені і гра «Полювання на зомбі» в лігві Біллі Кіда »будуть проводитися в суботу і в неділю.

Діти будуть полювати на зомбі і вимагати солодощі — Фото DSC 6169DSC 6169 Діти будуть полювати на зомбі і вимагати солодощі — Фото DSC 6159DSC 6159

Поделиться с друзьями