День захисту дітей. Свято “Ура, літо!”

День захисту дітей. Свято "Ура, літо!" — Фото Mozhno li nauchit detey byit vnimatelnyimi k drugim

1 червня в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відбудеться грандіозне свято для дітей «Ура, літо!». Традиційно у всіх куточках парках пройдуть веселі конкурси, виступи артистів, майстер-класи та презентації.

Під час свята буде зареєстрований рекорд України «Серце, зроблене з найбільшого числа учасників». За Центральної алеї пройде карнавальна хода, на Головній сцені відбудеться фестиваль «Вітаємо дитинство», спеціальна школа-інтернат представить мюзикл «Хочу в казку». У 17-00 відбудеться звітний концерт хореографічного колективу «Бегемотики».

У всіх тематичних зонах парку пройдуть активності від партнерів свята: компанії «Житлобуд-1», компанії «Люксоптика», ТМ «Новий стиль», футбольного центру «Футбік».

Так, в Дитячому парку діти зможуть перевірити гостроту зору, пограють в мега Дженга, побудують будинок з чудо-цегли, малюватимуть 3D ручками. На алеї у Розважального центру пройдуть майстер-класи з гри в футбол від футбольного центру “Футбік”. У Французькому парку розташується фотозоні «Аліса в країні чудес».

В Ретро парку з концертами виступлять вихованці міських клубів за місцем проживання. На території ігрового комплексу «Лігво Біллі Кіда» відбудеться музичний спектакль «Історії в стилі вестерн».

Призи надали наші партнери: Харківській дельфінарій “Немо”, дзеркальний лабіринт “Луксор”, 7D кіно, Чудо-парк.

Поделиться с друзьями