День святого Миколая

День святого Миколая — Фото 5856a0539085b 1248 1200

У цьому році роботи по перетворенню Середньовічної площі парку в царство Діда Мороза тривали тиждень. За традицією, що склалася 12-метрова головна ялинка парку з’явилася в новому вбранні, з новим дизайном ілюмінації. На площі розмістився будинок Діда Мороза і традиційний Різдвяний вертеп. Вперше під час новорічних гулянь біля ялинки буде діяти окрема сценічний майданчик. Цього року розрослася зимова ярмарок, будиночки змонтовані по периметру площі.

На Головній сцені встановлені тематичні декорації, змонтовані додаткові світлові прилади, щоб створити атмосферу зимової казки. У різних куточках парку з’являться тематичні фотозоні. Відвідувачі зможуть зробити відмінні знімки у Головного входу, в Дитячому парку, за Озером.

19 грудня, разом з нашими маленькими гостями ми відсвяткуємо День святого Миколая. Для дітей пройде лялькову виставу, шоу-програма з конкурсами «Подарунки святого Миколая» та новорічну виставу «Одного разу в казці». Хлопці візьмуть участь у конкурсах, змаганнях та отримають солодкі подарунки.

19 декабря, вторник День святого Миколая
Головна сцена
17.00 – 18.00 Лялькова вистава «Про кота-воєводу»
18.00 – 19.00 Дитяче шоу «Подарунки святого Миколая» творчої студії «Pingwin»
19.00 – 20.00 Вистава «Одного разу в казці» і міні-диско з героями вистави
Розважальний центр
17.00 – 19.00 Творча майстерня «Падалка-витівки»

Поделиться с друзьями