У Центральному парку розваг відсвяткували День сміху

У Центральному парку розваг відсвяткували День сміху — Фото 1373357532xxx5

У Центральному парку розваг 31 березня відсвяткували День сміху. Незважаючи на дощову погоду, свято відвідало кілька тисяч харків’ян і гостей міста.

На дитячому майданчику парку з 11.00 працювали аніматори, які провели для дітей майстер-клас з виготовлення паперових літачків. Цікаво, що активну участь у майстер-класі взяли не лише діти, а й їхні батьки, які, згадавши свої шкільні роки, із задоволенням майстрували літачки, жаби і квіти.

О 14.00 на центральній алеї парку пройшла велика театралізована хода клоунів, мімів та циркових артистів. Після чого на площі перед колесом огляду відбулася масштабна розважальна програма. Іскрометні ведучі не давали нудьгувати ні дітям, ні дорослим. Безліч забавних конкурсів змусили всіх повеселитися від душі. Також гостей свята порадували виступи дитячого театру “Шибеники”, циркової студії “Бенефіс”, студентів механіко-математичного факультету ХНУ ім. В.Каразіна, які постали перед публікою в ролі мімів і незабутнє Шоу мильних бульбашок від колектива “Арканум”.

На ретро-майданчику, у свою чергу, відбувся музичний вечір: для відвідувачів грала музика улюблених кінофільмів 1960-1980-х років.

Поделиться с друзьями