День Пам’яті і примирення та День Перемоги

День Пам'яті і примирення та День Перемоги — Фото 05 maj 2

День пам’яті і примирення в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького будуть відзначати 8 травня з 12.00 в Ретро-парку відбудеться традиційна висадка маків на Клумбі пам’яті. Всі бажаючі зможуть взяти участь в акції і вшанувати пам’ять полеглих у війнах. О 15.00 тут же відбудеться концерт театру пісні і поезії «Фрідлянд».
На Центральній алеї пройдуть відкриті майстер-класи з виготовлення маків. А о 17.00 на Головній сцені стартує урочистий концерт. У Французькому парку з 18.30 будуть звучати мелодії воєнних років на акордеоні. А о 20.00 на території ігрового комплексу «Лігво Біллі Кіда» розпочнеться показ військової мелодрами «Женя, Женечка і« Катюша »».

9 травня в парку пройде традиційний музично-театральний фестиваль «Вклонімося великим тим рокам». В Ретро-парку, у Французькому парку і на Головній сцені пройдуть святкові концерти за участю вокальних, танцювальних, театральних колективів.
У Березовому гаю, що поруч з Канатній дорогою, буде діяти артистична інсталяція “Привал”. Буде показаний відпочинок бійців після бою. Гості парку послухають пісні на патефоні, побачать, як перев’язують рани, готують польову кашу, грають на гітарі, чистять амуніцію. Для дітей буде діяти смуга перешкод з тиром. У 20-00 під відкритим небом буде показаний легендарний фільм Леоніда Бикова «В бій ідуть одні старики».
Пройдуть тематичні концерти і на малих сценах парку. Так, о 16.00 в Ретро-парку відбудеться концерт Яни Ващук, а у Французькому парку – вокальна програма і виступ дуету акордеона і губної гармошки.
Святкова програма на Головній сцені розпочнеться о 11-00 виступом продюсерського центру «Sunflower». О 13.30 стартує концерт «Вклонімося великим тим рокам», після якого урочистий концерт презентує Центр народної творчості. Вечірню програму відкриє музичний спектакль «З коханими не розлучайтеся». Група «Л’юїс Керол» підготувала спеціальну програму з відомими та улюбленими військовими і сучасними піснями.

 

Поделиться с друзьями