9 Травня – фестиваль “Вклонімося великим тим рокам!” у Центральному парку розваг Харкова

9 Травня - фестиваль "Вклонімося великим тим рокам!" у Центральному парку розваг Харкова — Фото news images tumb

Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького запрошує харків’ян і гостей міста у четвер, 9 травня, на міській музично-театральний фестиваль “Вклонімося великим тим рокам!”, присвячений Дню Перемоги.

З 10.00 на центральній алеї та Середньовічній площі парку починають роботу польова експозиція історичного музею та тир “Ворошиловський стрілок”, де можна буде здати норматив ГТО зі стрільби, а переможцям будуть видаватися відповідні посвідчення. Також під Колесом огляду буде представлена виставка ретро-техніки.

З 14.00 на головній сцені парку виступлять кращі дитячі колективи всіх районів Харкова з творчими привітаннями.

О 16.00 відбудеться урочистий військовий парад, в якому візьмуть участь духові оркестри, курсанти та офіцери Харківського університету повітряних сил ім. І. Кожедуба та Національного університету цивільного захисту України. Після чого всіх ветеранів запросять в польову кухню. З 17.00 пройде святковий концерт студентських колективів Харківського національного університету ім. В. Каразіна та інших вузів Харкова. О 18.30 розпочнеться дискотека. Завершиться фестиваль у 22.30 святковим феєрверком.

У Дитячому парку з 10.30 працюватиме “польова пошта”: дітей навчать писати ветеранам листи-трикутники, які писали під час війни. Також у Дитячому парку організують польовий госпіталь, в якому молоде покоління буде вчитися надягати протигази і накладати пов’язки.

Особливу увагу в цей день приділять ретро-майданчику, де з 10.00 до 20.00 буде грати жива музика. У 12.00. для гостей парку виступить ансамбль юних Бойових заспівувачів Харкова. Це діти віком від шести років, всі юні артисти будуть у військовій формі.

У Французькому парку акордеоніст виконуватиме мелодії воєнних років. Мім-дует “Три товстуни” проведе інтерактивну програму “Пісні Едіт Піаф”. У Сімейно-розважальній зоні з 15.00 до 17.00 пройде програма “Сфотографуйся у військовій формі”, а також відвідувачів парку будуть вчити збирати автомат.

Цілий день в парку будуть звучати пісні воєнних років і грати духові оркестри.

Поделиться с друзьями